LC KATOWICE BARBÓRKA
zainaugurował swoją działalność 01.12.2001 r. Dziś jego członkami jest 13 pań i 1 pan, które połączyła wrażliwość na potrzeby innych.Celem Klubu jest sfera zadań publicznych obejmująca m.in. działalność charytatywna. Wszystkie zadania wykonujemy nieodpłatnie...
 od 2005 r.
PREZYDENT
KLUBU
w kadencji 2022/2023

BEATA BRZĘK-PILARSKA

Charytatywny Bal Karnawałowy

W Domu Przyjęć " Calvados" w Katowicach odbył się Charytatywny Bal Karnawałowy, na którym wszyscy goście przybyli ciekawie przebrani, a gości witały Lwice Halina i Lidia.
W trakcie trwania zabawy przedstawiciele LEO Club Katowice zaprosili na „Wiosenny bal Charytatywny”, który organizują w piątek 26.04.2019 r. w Hotelu Biały Dom, ul. Karola Darwina, 44-177 Paniówki.
Najciekawsze przebrania nagrodzone zostały butelkami wina. Podczas balu można było wylosować ciekawe nagrody niespodzianki.
Bal uznajemy za udany.
Zapraszamy za rok!