Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » zaproszenia

Charytatywny Bal Przebierańców

Członkowie Lions Club Katowice Barbórka serdecznie zapraszają na Charytatywny Bal Karnawałowy Przebierańców, który odbędzie się 2 lutego 2019 roku o godz.19:00 w Domu Przyjęć Calvados przy ul. Panewnickiej 403 w Katowicach.
Zapraszamy w ciekawych kreacjach karnawałowych. Najciekawsze kostiumy zostaną wyróżnione upominkami.
Wstęp: 250zł/osoba. Wpłata na konto: 38 1140 2004 0000 3002 7670 3528
Zgłoszenia przyjmujemy na: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!
Prezydent LC Katowice Barbórka

Koncert MUZYCZNA JESIEŃ z LWICAMI

Jak co roku serdecznie zapraszamy na  koncert pod tytułem "Muzyczna jesień z Lwicami" .

Koncert odbędzie się w Akademii Muzycznej w Katowicach 27 października 2018 o godz. 18:00.
Wystąpi Akademicka Orkiestra Dęta pod batutą Jacka Rogali. Dyrygent, kompozytor i pedagog Jacek Rogala dyrektor Filharmonii Świętokrzyskiej 19 stycznia 2012 otrzymał z rąk Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Bogdana Zdrojewskiego jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień - brązowy medal "Gloria Artis".

Serdecznie zapraszamy na koncert!
Prezydent Lions Club Katowice Barbórka

Koncert Akademickiej Orkiestry Dętej

Zapraszamy na Koncert Akademickiej Orkiestry Dętej z okazji 100 lecia Lions Clubs International, który odbędzie się  29 października o godz. 17.30 w Akademii Muzycznej w Katowicach. Zapewniamy wspaniałą muzykę, w przerwie aukcję obrazów, sukni wieczorowej Furelle oraz losowanie atrakcyjnych upominków pośród gości koncertu.
Zapraszam serdecznie
Lidia Radlak