Koncert Charytatywny

LIONS CLUB KATOWICE „BARBÓRKA” serdecznie zaprasza na Koncert Charytatywny „PIOSENKA CI NIE DA ZAPOMNIEĆ", który odbędzie się Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach ul. Zacisze 3 w niedzielę 27 listopada 2022 o godz.16:00.
Katarzyna Pleśniak - śpiew,
Paweł Tomaszewski -fortepian
Zespół Kameralny Santarello pod dyrekcją Iwony Bańskiej
Prowadzący Mirosław Neinert
Artyści, którzy przekazali swoje prace na aukcję: Dorota Czudej, Izabela Josch, Małgorzata Lazarek, Adam Kiełb, Dorota Smyrak, Michał Ogiński, Karolina Burak
SPONSOR GŁÓWNY: Voxel medyczne Centra Diagnostyczne
oraz: Salus International sp. z o. o, JanAr – oprawa obrazów, Śląskie Centrum Fizjoterapii, Bellis – kwiaciarnia, Drukarnia Pod Starą Czcionką, Bartłomiej Kurek
Wstęp-darowizna od 50 zł do kupienia przed koncertem lub przelewem na konto LC Katowice Barbórka z dopiskiem “Darowizna/Koncert”
Nr konta: 38 1140 2004 0000 3702 7670 3528
Dochód z koncertu przeznaczony będzie na pomoc psychologiczną dla dzieci doświadczonych przemocą.

Zapraszamy wszystkich serdecznie
Prezydent LC Barborka
Beata Brzęk Pilarska

Prace wystawione do licytacji ⇒https://www.facebook.com/Lions-Club-Katowice-Barborka-241243039345914