Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » Działania prospołeczne » KONKURS "Z angielskim na co dzień"

KONKURS "Z angielskim na co dzień"

Zaproszenie do udziału w konkursie skierowane do wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu miasta Katowic organizowane przez Lions Klub Katowice "Barbórka"

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do uczestnictwa w pierwszej edycji konkursu  „Z angielskim na co dzień”!
Nasz konkurs jest doskonałą okazją do zweryfikowania swoich kompetencji językowych, sprawdzenia wiedzy kulturoznawczej, wreszcie, jest to także sposób na dobrą zabawę.
"Twoja wymarzona wycieczka do Londynu”

Do zobaczenia i powodzenia!

Prezydent Lions Club Katowice „Barbórka”

Dla najlepszych uczniów czekają nagrody czyli roczny kurs języka angielskiego w EMPIK School Katowice.
Nie czekaj! Wyślij zgłoszenie już dzisiaj!

Informujemy, że powyższy konkurs został rozstrzygnięty 20 września 2016 r. - Członkinie LC Katowice Barbórka ufundowały dwa kursy językowe w EMPIK Scool dla dwóch podopiecznych Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Katowicach Bogucicach<. GRATULUJEMY!!!!