Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » Działania prospołeczne » Dary dla Zespołu Szkół Specjalnych nr 12 w Katowicach

Dary dla Zespołu Szkół Specjalnych nr 12 w Katowicach

W środę 23.11.2016 r. na ręce Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 12 w Katowicach Pani mgr Barbary Strzempy przekazaliśmy 4 sztuki siedzisk typu gruszka rehabilitacyjna, zakupionych z dochodu jaki przyniósł Koncert „Lekarze Lionom”.
W trakcie koncertu zebraliśmy również książki - ilustrowane bajki - które wzbogaciły bibliotekę Szkoły Specjalnej nr 12 w Katowicach.
Z rąk Pani mgr Krystyny Kopciuszewskiej otrzymaliśmy przepiękny rysunek, wykonany przez uczniów szkoły oraz płytę z kolędami nagraną przez uczniów oraz pedagogów szkoły. Rysunek i płytę będzie można wylicytować na balu karnawałowym, organizowanym przez nasz Klub 11 lutego 2017 r.
Uczniowie szkoły mają wiele sukcesów na swoim koncie. Mogą pochwalić się opracowaniem dwóch tras nr 8 i 9, opisanych w Przewodniku po Ligocie i Panewnikach. Od kilku lat wiosną odbywa się wernisaż ich prac w Muzeum Historii w Katowicach.

Życzymy dalszych sukcesów.

kadencji 2016/2017