Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » Działania prospołeczne » KONKURS "Z angielskim na co dzień" - II edycja

KONKURS "Z angielskim na co dzień" - II edycja

Zaproszenie do udziału w konkursie skierowane do wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu miasta Katowic organizowane przez Lions Klub Katowice Barbórka.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do uczestnictwa w pierwszej edycji konkursu  „Z angielskim na co dzień”!
Nasz konkurs jest doskonałą okazją do zweryfikowania swoich kompetencji językowych, sprawdzenia wiedzy kulturoznawczej, wreszcie, jest to także sposób na dobrą zabawę.
"Wymarzone wakacje we Włoszech”

Do zobaczenia i powodzenia!

Prezydent Lions Club Katowice „Barbórka”

Dla najlepszych uczniów czekają nagrody czyli roczny kurs języka angielskiego w EMPIK School Katowice.
Nie czekaj! Wyślij zgłoszenie już dzisiaj!

Informujemy, że konkurs Z ANGIELSKIM NA CO DZIEŃ - Edycja II został rozstrzygnięty 20 czerwca 2017 r.
Zadaniem uczestników było napisać wypracowanie w j. angielskim o swoich wymarzonych “Wakacjach we Włoszech”.
Członkinie LC Katowice Barbórka ufundowały cztery roczne kursy językowe w EMPIK Scool w Katowicach. Imienna lista zwycięzców do wglądu w siedzibie LC Katowice Barbórka.
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!!!
Lidia Radlak (Prezydent LC Katowice Barbórka)